Saha Satış Uzmanı - Ankara

Randstad

 • Ankara
 • Sürekli
 • Tam zamanlı
 • 1 ay önce
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet gösteren iş ortağımız için "Saha Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı
 • Müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek ürün veya hizmetlerin tanıtımını yapmak
 • Saha satış hedeflerini belirlemek ve bu hedeflere ulaşmak için çalışmalar yürütmek
 • Mevcut müşteri portföyünü yönetmek ve yeni müşteri potansiyelleri oluşturmak
 • Satış raporları hazırlamak ve yöneticilere sunmak
 • Müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşteri ilişkilerini güçlendirmek
Aranan Nitelikler:
 • Lisans mezunu,
 • En az 1 yıl, saha satış deneyimi olan,
 • İkna kabiliyeti yüksek, satış becerileri gelişmiş,
 • Takım çalışmasına yatkın ve etkin iletişim becerilerine sahip,
 • Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışmayı ilke edinen,
 • Güler yüzlü, enerjisini gün boyu müşterilerine yansıtabilen,
 • İş takibi yüksek ve hedef odaklı çalışabilecek,
 • MS Office programlarına hakim,
 • B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen.
İlanı Şikayet EtAday KriterleriTecrübe En az 1 yıl tecrübeliTecrübe: En az 1 yıl tecrübeliEğitim Seviyesi Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)Eğitim Seviyesi: Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)Ehliyet B sınıfıEhliyet: B sınıfıSaha Satış Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.br
Randstad Türkiye, sosyal medya veya CV'lerin direkt olarak e-mail adresimize gelmesi yoluyla bizimle paylaşmış olduğunuz (T.C. kimlik numaranız da dahil) tüm kişisel verilerinizi ve/veya potansiyel/mevcut işverenleriniz tarafından tarafımıza iletilen kişisel verilerinizi CRX sistemi üzerinden veya diğer yollarla toplamakta olup, söz konusu verileri korumayı taahhüt eder. Kişisel bilgileriniz en hassas şekilde korunmakta ve 6698 numaralı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hükümlerine uygun ele alınmaktadır.
brbr
Bu Prensip, bizim kim olduğumuzu, ne amaçla bilgilerinizi kullanabileceğimizi, nasıl ele alacağımızı/işleyeceğimizi, kimler ile paylaşabileceğimizi (müşteriler vb.), kişisel verilerin nerelere yükleneceğini veya nerelerden ulaşılabileceğini (Randstad elektronik database/CRM) ve haklarınızın neler olduğunu açıklamaktadır.
brbr
Kişisel bilgilerini tuttuğumuz tüm bireyler bu Prensip kapsamında değerlendirilirler. Bu bireyler geçici süreli çalışan, belirsiz süreli şirket çalışanı, aday, danışman, müşteri kontağı, tedarikçi kontağı veya herhangi bir gerçek kişi olabilir.
brbr
Randstad Türkiye, bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi korumayı taahhüt eder. Kişisel bilgileriniz en hassas şekilde korunmakta ve 6698 numaralı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hükümlerine uygun ele alınmaktadır.
brbr
randstad hakkında
br
Apa Giz Plaza Büyükdere Cad. No:191 K:1 D:2 34330 Levent İstanbul adresinde bulunan Randstad İnsan Kaynakları (bu prensipte Randstad Türkiye olarak anılacaktır), aşağıda tanımlanan amaçlar için kişisel bilgilerinizi Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun bir şekilde kullanacaktır.
brbr
işlenen kişisel veri kategorileri
br
Şirket tarafından işlenebilecek kişisel veri ve özel nitelikli kişisel verileri kategorileri, aşağıda adaylara ilişkin olarak belirtilmektedir:
brbr
Kimlik
br
İletişim
br
İşlem Güvenliği
br
Risk Yönetimi
br
Mesleki Deneyim
br
Pazarlama
br
Görsel ve İşitsel Kayıtlar
br
benim bilgilerime neden ihtiyacınız var?
br
Kişisel bilgilerinizi sadece Randstad Türkiye (dahili) ve/veya müşteri tarafı (harici) işe alım ve yerleştirme (geçici veya kalıcı işe yerleştirme hizmetleri vb.), iş sözleşmesi hazırlama, bordrolama ve/veya diğer İK çözümleri (yeni işe yerleştirme-outplacement, değerlendirme-assessment vb.) ve yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek için kullanacağız. Şu nedenlerle yasal olarak kişisel bilgilerinizi kullanmak zorundayız:
brbr
Yasal veya sözleşmesel konularda, size ve müşterilerimize hizmetlerimizi sunabilmek için kişisel bilgilerin sağlanması gerekmektedir
br
Veri konusu kişinin kişisel bilgilerinin sağlanmasının zorunlu olduğu konular.
br
Profilinize uygun yeni iş ilanları ile ilgili tarafınızı bilgilendirmek.
br
Kişisel bilgilerinizi bu Prensip kapsamında açıklanan amaçlar dışında, öncesinde sizi bilgilendirmeden, ve onayınızı almadan kullanmayacağız.
brbr
Bu konuda onay vermiş olmanız halinde, kişisel bilgilerinizi şirketimizin anket, pazarlama ve tanıtım faaliyetleri kapsamında işleyebiliriz.
brbr
bilgilerimi nasıl kullanacaksınız?
br
Adayın kişisel bilgileri aramızda hizmet sözleşmesi bulunan müşterilerimiz ile işe alım ve yerleştirme hizmeti kapsamında paylaşılmaktadır. Müşteri tarafından aksi talep edilmedikçe ilgili müşteriye yönlendirmeden önce adaya bu müşterinin kim olduğu bilgisini veririz. Ancak özelliklerinize uygun ve ilgileneceğinizi düşündüğümüz iş fırsatları için isminiz gizlenmiş olarak bilgilerinizi onayınızı almadan da müşteri firmalar ile paylaşabiliriz. Dolayısı ile, kişisel verilerinizi Randstad Türkiye ile paylaşarak, bu verilerin Randstad Türkiye tarafından aramızda hizmet sözleşmesi bulunan müşterilerimiz, iş ortaklarımız veya üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarımızla paylaşılmasına ya da clouda aktarılmasına izin vermiş oluyorsunuz. Bu konuda izin vermek istemiyor iseniz, Randstad Türkiye hizmetlerini kullanmamanızı ve kişisel verilerinizi Randstad Türkiye ile paylaşmamanızı öneririz. Buna ek olarak, kişisel verilerinizin şirketimizin anket, tanıtım, pazarlama faaliyetleri kapsamında kullanılmasına onay vermeniz halinde, verilerinizi bu kapsamda da clouda aktarabiliriz.
brbr
bilgilerimi ne kadar süre saklayacaksınız?
br
Mevzuatla getirilen yasal saklama süreleri saklı kalmak koşulu ile; kişisel bilgileriniz, CV'nizi almamızdan, profilinizde güncelleme yapılmasından veya bir iş fırsatı ile ilgili son görüşmemizden, vb. gibi aktivitelerin hangisi en son gerçekleşmiş ise, bu tarihten itibaren 5 yıl saklanacaktır. Bizimle veya bizim aracılığımız ile bir iş sözleşmesi yapmanız durumunda, ilgili kanun ve hükümler gereğince üçüncü taraflara karşı sorumluluklarımızı (vergi ve sosyal güvenlik hükümleri vb.) tam olarak yerine getirebilmemiz için gerekli olan süre boyunca bilgilerinizi tutmamız gerekmektedir. Bunun haricinde, yasal bir yükümlülüğümüz olmaması kaydıyla, 5 yıldan daha önce de bilgilerinizi silmemiz için bize başvurabilirsiniz.
brbr
bilgilerimi başkaları ile paylaşacak mısınız?
br
Kişisel bilgilerinizi aramızda hizmet sözleşmesi bulunan müşterilerimiz, iş ortaklarımız, aramızda hizmet sözleşmesi bulunan üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarımız (eğitim enstitüleri vb.) veya ilgili kamu kurumları ile paylaşabiliriz veya clouda aktarabiliriz. Dolayısı ile kişisel verilerinizi Randstad Türkiye ile paylaşarak, bu verilerin Randstad Türkiye tarafından Türkiye içerisindeki veya dışındaki müşterilerimiz, iş ortaklarımız, üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarımızla paylaşılması veya kişisel verilerinizin yurtiçine ve/veya yurtdışına aktarılmasına onay vermiş oluyorsunuz.
brbr
bilgilerin toplanma yöntemi ve hukuki sebebi
br
Kişisel verileriniz yazılı, sözlü ya da elektronik ortamda toplanabilmektedir. Bu yöntemlerle toplanan kişisel verileriniz (i) bir hakkın tesisi, kullanılması ya da korunması için veri işlemenin gerekli olması ya da (ii) veri sorumlusunun meşru menfaati için veri işlemenin gerekli olması hukuki sebeplerine dayanılarak ya da açık rızanıza istinaden işlenecektir.
brbr
haklarım nelerdir?
br
Herhangi bir zaman, bizden şunu talep edebilirsiniz:
brbr
Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme,
br
Kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
br
Kişisel verilerinizin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
br
Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
br
Kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme,
br
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 11. maddesinde sayılan diğer haklar.
br
Haklarınızın yerine getirilmesi için, talebiniz ile hassasiyetle ilgileneceğiz. Sizin bilgilerinizi başkası ile paylaşmamamız için, sizden kimlik kontrolü isteyebiliriz! Ayrıca, başvurunuza yazılı olarak verilecek cevap 10 sayfayı aşıyor ise, 10 sayfanın üzerindeki her sayfa için 1 Türk Lirası işlem ücreti alınabilir. Başvuruya cevabın CD, flash bellek gibi bir kayıt ortamında verilmesi halinde ise kayıt ortamının maliyeti kadar ücret alınabilecektir.
brbr
Şunu bilmelisiniz ki, bazı durumlarda (yasal gereklilikler vb.) talebinizi hemen yerine getiremeyebiliriz. Ancak, her halükarda, talebiniz ile ilgili sizi bir ay içerisinde bilgilendireceğiz.
brbr
Konu ile ilgili yazılı olarak Apa Giz Plaza Büyükdere Cad. No:191 K:1 D:2 34330 Levent İstanbul adresine, kayıtlı elektronik posta (KEP) adresi, güvenli elektronik imza, mobil imza veya elektronik posta adresi kullanmak suretiyle ise Randstad Türkiye (info@randstad.com.tr) ile iletişime geçebilirsiniz.
brbr
onayımı daha sonra geri çekebilir miyim?
br
Her zaman onayınızı geri çekebilirsiniz. Ancak şunu bilmelisiniz ki, onayınızı geri çekmenizden önceki işlemlerin ve sözleşmesel veya Randstad Türkiye'yi ilgilendirebilecek yasal nedenlerle daha sonra yapılacak işlemlerin yasal meşruiyeti değişmeyecektir.
brbr
Onayınızı geri çekme talebiniz için yazılı olarak Apa Giz Plaza Büyükdere Cad. No:191 K:1 D:2 34330 Levent İstanbul adresine, kayıtlı elektronik posta (KEP) adresi, güvenli elektronik imza, mobil imza veya elektronik posta adresi kullanmak suretiyle ise Randstad Türkiye (info@randstad.com.tr) ile iletişime geçebilirsiniz.
brbr
bilgilerimin kullanılmasına itiraz edebilir miyim?
br
Bu prensip veya gizlilik hakkında sorunuz olması durumunda veya haklarınızı kullanmak için, Apa Giz Plaza Büyükdere Cad. No:191 K:1 D:2 34330 Levent İstanbul adresine, kayıtlı elektronik posta (KEP) adresi, güvenli elektronik imza, mobil imza veya elektronik posta adresi kullanmak suretiyle ise Randstad Türkiye (info@randstad.com.tr) ile iletişime geçin.
brbr
halen sorum bulunmakta….
br
Bu prensip veya gizlilik hakkında sorunuz olması durumunda veya haklarınızı kullanmak için, Apa Giz Plaza Büyükdere Cad. No:191 K:1 D:2 34330 Levent İstanbul adresine, kayıtlı elektronik posta (KEP) adresi, güvenli elektronik imza, mobil imza veya elektronik posta adresi kullanmak suretiyle ise Randstad Türkiye (info@randstad.com.tr) ile iletişime geçin." class="k-shadow k-radius overflow-hidden mb-3" data-v-35992c40 data-v-395d4fb4>Üretim / Endüstriyel Ürünler / AmbalajHakkımızdaRandstad, İK hizmetleri sektöründe dünya lideridir. İnsanları ve kuruluşları gerçek potansiyellerini gerçekleştirmelerinde destekliyoruz. Bunu, günümüŞirketin Aydınlatma Metnikvkk aydınlatma metniRandstad Türkiye, sosyal medya veya CV'lerin direkt olarak e-mail adresimize geYan HaklarÖzel Sağlık Sigortası.Randstad Türkiye İş İlanlarıÖnceki SonrakiSaha Satış Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.Kaydet Başvur
 • SİTE KULLANIMI
 • VERİ POLİTİKAMIZ
 • YARDIM
 • HAKKIMIZDA
 • SOSYAL MEDYA
Kariyer.net ile İş CebinizdeCopyright © 1999-2024 Kariyer.netKariyer.net bir grup şirketidir.-Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26

Kariyer

Benzer iş ilanları

 • Yurt Dışı Satış Uzmanı

  LaborLab Insan Kaynaklari

  • Ankara
  Danışmanlığını üstlendiğimiz gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için“Yurt Dışı Satış Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır. Tercihen üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Mühe…
  • 1 ay önce
 • Saha Satış Uzmanı

  VITALEN GLOBAL AS

  • Ankara
  Vitalen Global A.Ş., genç ve dinamik kadrosuyla hem Türkiye'de hem yurtdışında hızla büyümeye devam etmektedir. Vitalen Global A.Ş bünyesinde Ankara Holding Merkezinde görevlendi…
  • 1 ay önce