Careerjet Gizlilik Poliçesi

iş ilanı:
Nerede:
 

Careerjet Gizlilik Poliçesi

Gizliliğinizi korumak Careerjet Ltd ("Careerjet") için önemlidir. Bu Gizlilik Poliçesi websitemizi kullanırken paylaştığız kişisel bilgilerinizi Careerjet'in ne şekilde sakladığı, kullandığı ve paylaştığı konusunda bilgi içermektedir - http://www.careerjet.com.tr - ("Website").

Sitede gezinme bilgisi

Careerjet sitesini kullandığınızda sunucularımız dolaylı yoldan ve otomatik olarak görüntülediğiniz web sayfalarını, hangi zaman aralığında görüntülediğinizi, kullandığınız web tarayıcı tipini kaydedebilir. Çünkü biz Kaydedilen bu bilgileri sizin iş arama deneyiminizi kişiselleştirmek, sistemimizi yönetmek ve web sitemizin geliştirmek için kullanmaktayız.

Özel Olarak Belirtilmiş Kişisel Bilgiler

Sitemizi kişisel bilginizi paylaşmadan da ziyaret edebilirsiniz. Ancak, Websitesinin bazı özel bölümlerinde, size ait kişisel bilgilerden adınız, e-mail adresiniz ve özgeçmişinizi talep edebiliriz. Bu bilgiler yalnızca kullanmak istediğiniz servisler, sistem yönetimi ve site gelişimi için kullanılacaktır. Size ilettiğimiz her iş habercisi aynı zamanda nasıl abonelikten çıkabileceğinize ait bilgileri de içermektedir.

Kişisel bilgilerin açıklaması

Bir işverene Careerjet aracılığı ile iş başvurusu yapıyorken veya Özgeçmişinizi iş verenlere görünür olarak belirlerken yani web sitemize özel olarak bu işlemleri yapma komutunu verdiğiniz durumlarda üçüncü şahıslara size ait kişisel bilgiler gönderilmekte olup aksi durumlarda kişisel bilgileriniz saklı kalmaktadır.
Kişisel bilgileriniz hakkında gizlilik poliçesinde belirtildiği gibi varsayılarak ve yasal olarak devlet veya üçüncü şahıslarla ileride herhangi bir organizasyonun parçası olmamız durumunda o firma veya organizasyonların istekleri doğrultusunda kişisel bilgilerinizi açıklamak durumunda kalabiliriz.

Güvenlik

Kişisel bilgilerinizin gizliliğini korumak adına, Careerjet bilgilerinizin hassaslığı ile eşdeğerde güvenlik önlemleri barındırmaktadır. Bununla birlikte, güvenlik ve gizlilik riskleri tamamen önlenememekte ve Careerjet, Güvenlik Poliçesinde açıklanmış durumlar dışındaki oluşacak kişisel bilgilerinizin açığa çıkmaması güvencesini garanti edememektedir.

Gizlilik Sözleşmesinde değişiklik

Bu poliçeyi, değiştirilmiş olan poliçeyi e-mail hesabınıza yollayarak veya web sitemize koyarak herhangi bir zamanda değiştirebiliriz.

Sorular

Bu gizlilik poliçesi hakkında sorularınız var ise, lütfen bize ulaşın.